HOTEL PRINCIPI DACAJA -TURIN (ITALY)
Scegli la tua lingua preferita: Italiano Inglese Russo Polacco

Zaledwie za kilka minut od śródmieścia Turyna hotel Principi d’Akaja wita Państwa uroczą atmosferą starej willi w stylu liberty oraz oferuje komfortowe warunki, odpowiadające trzygwiazdkowemu hotelowi. Hotel znajduje się w pobliżu placu Statuto, w samym sercu historycznego śródmieścia. Wygodna lokacja pozwala korzystać ze wszelkich rodzajów transportu społecznego.

Pokoje tego zacisznego hotelu łączą nowoczesność i zamiłowanie w klasyce, zapewniając Państwu ciepłą gościnność i naprawdę wyjątkowy odpoczynek w Piedmoncie.

Hotel jest ulokowany w dzielnicy Cit Turin, co znaczy Mały Turyn. Ta elitarna część miasta jest bogata w zabytki historyczne w stylu liberty. Jest tu ważny plac rynkowy Benefika, a za kilka kroków budynek sądu miejskiego.

Hotel Principi d’Akaja to idealne miejsce dla tych, którzy pragną rozkoszować się przyjemnym odpoczynkiem albo podróżą biznesową w pobliżu śródmieścia Turyna. Elegancki hotel ulokował się w cichej idealnie odrestaurowanej starej willi. Znajduje się wśród lepszych trzygwiazdkowych hoteli miasta.

Szwedzki stół serwowano w ładnej sali wyposażonej w dystyngowane meble z ciepłym przyjemnym oświetleniem. W pokoju dla czytania i barze, które zawsze są do dyspozycji gości, będą mogli Państwo spędzić miłe chwile odpoczynku.

Budynek hotelu początku XX stulecia znajduje się niedaleko od arystokratycznego śródmieścia, w pobliżu stacji metra. W pokojach hotelu Principi d’Akaja komfort zapewniono na wyższym poziomie, niż w zwyczajnych trzygwiazdkowych hotelach. Ekskluzywne meble wzbogacają wnętrze i nadają pokojom dystyngowanego współczesnego klimatu.

Prawdziwego szyku dodają parkietowe podłogi oraz udekorowane sufity. Do dyspozycji klientów Wi-Fi Internet, telefon, klimatyzacja, telewizja satelitarna, sejf.